Raporty nieruchomości

W menu Raporty w zakładce Nieruchomości możesz wygenerować raporty i zestawienia związane z nieruchomościami:

Raport zarządzania

Raport zawierający zestawienie wystawionych najemcom faktur.naliczeń oraz opłaconych dokumentów kosztowych z podziałem na nieruchomości dla  wybranego właściciela. Możesz sporządzić taki raport dla wszystkich właścicieli lub tylko dla wybranych. 

Raport zarządzania może być generowany automatycznie. Więcej na ten temat oraz szczegółowa instrukcja jak ustawić poszczególne parametry znajduje się tu.

Raport liczników

Raport wszystkich liczników z podziałem na nieruchomości. Możesz go wygenerować dla wszystkich nieruchomości lub tylko wybranych. Znajdziesz tam podgląd podobny do liczników w nieruchomości z podsumowaniem wszystkich mediów i koszcie na 1 najemcę.


Raport kosztów usterek

Zestawienie wszystkich rozwiązanych i zatwierdzonych usterek z podziałem na opiekunów technicznych lub szczegółowo na każde mieszkanie.

Możesz wybrać, w jakim formacie raport ma się wygenerować: pdf - podstawowy z podziałem na opiekunów, pdf szczegółowy - z podziałem na mieszkania, xls oraz xls szczegółowy.

Raport pustodni

Jest to zestawienie statystyczne pokazujące ile dni mieszkanie/pokój było niewynajęte, czyli tzw. "pustodni".


Raport miesięcznych czynszy

Zestawienie miesięcznych czynszy.

Czy artykuł odpowiedział na Twoje pytanie? Dziękujemy za opinię Wystąpił problem z przesłaniem opinii. Prosimy spróbować ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami