Szkolenie 1:1 SON

Jeśli czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni wszystkich dostępnych funkcjonalności SON PREMIUM lub jesteś na początku drogi i chcesz przyspieszyć wdrożenie systemu – możemy Ci w tym pomóc.
Organizujemy indywidualne szkolenia online dostosowane do Twoich potrzeb i modelu działania firmy.
Program dedykowanego wdrożenia jest wynikiem doświadczeń związanych z prowadzeniem grupowych szkoleń stacjonarnych, indywidualnych wdrożeń oraz szkoleń online. Dotychczas przeszkoliliśmy ponad 100 firm z Systemu Obsługi Najmu, a nasze doświadczenia jednoznacznie wskazują, że podczas spotkań indywidualnych czas szkoleniowy wykorzystywany jest najbardziej efektywnie.
Z uwagi na różnorodne modele związane z zarządzaniem nieruchomościami oraz rozliczaniem ich, musimy najpierw poznać Twoją firmę oraz Twoje plany rozwoju, aby przygotować szkolenie “szyte na miarę”. W odpowiedzi na potrzebę indywidualnego podejścia we wdrożeniu Systemu Obsługi Najmu powstał program szkolenia, który jest personalizowany dla każdej z firm. 
Na początku robimy audyt Twojej firmy, na którego podstawie przygotowujemy dopasowane do Twoich potrzeb szkolenie.
Całkowity czas wdrożenia to 6 godzin. Daty i godziny szkolenia ustalane są indywidualnie. W pierwszym dniu (5 godzin) wspólnie przechodzimy przez najważniejsze funkcjonalności systemu. Drugie spotkanie (1 godzina) odbywa się przynajmniej po kilku dniach/tygodniach od pierwszego spotkania wdrożeniowego.
Szkolenie jest dedykowane jednej firmie, ale może w nim brać udział kilku pracowników/opiekunów mieszkań danej firmy. Ważne, aby wyznaczyć jedną osobę koordynującą, która podczas szkolenia korzysta z systemu.
Spotkanie odbywa się online, z użyciem komputera, z funkcją „screen share” aplikacji Google Meet.

Koszt to 1399 zł brutto

Na życzenie użytkownika szkolenie może być rejestrowane, a nagranie przekazane na użytek firmy.

Skontaktuj się z nami przez przycisk Pomoc w SON.

Czy artykuł odpowiedział na Twoje pytanie? Dziękujemy za opinię Wystąpił problem z przesłaniem opinii. Prosimy spróbować ponownie później.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami